بانک مقالات

در این بخش مجموعه مقالات مقاوم سازی، مدیریت بحران، صنعتی سازی،پدافند غیرعامل، مناسب سازی و ... ارائه شده است. امکانات این پایگاه برای اعضای پایگاه و موسسه کاملا رایگان می باشد. بهره مندی از مقالات بدین نحو است که برخی از مقالات به صورت متنی ارائه شده است و برخی به دلیل حجم بالای مقاله فقط عنوان مقاله درج گردیده است که با ارسال فرم دریافت مقالهف مقاله مورد نظر حداکثر ظرف 12 ساعت به صورت رایگان برای متقاضی ارسال می گردد. امید است بتوانیم در توسعه ی فرهنگ آموزش و پژوهش در کشور موفق عمل نمائیم. شایان ذکراست در این پایگاه موضوعاتی جهت ارائه انتخاب شده است که نیاز جامعه می باشد و ضروری است ترویج گردند.

 • مجموعه مقالات کنفرانس های مقاوم سازی

  در این مجموعه ، مقالات کامل کنفرانس های مقاوم سازی شامل اولین کنفرانس ملی مقاوم سازی و بهسازی یاد بود زلزله بم ، دانشگاه صنعتی شریف دی ماه 85 ، دومین کنفرانس ملی مقاوم سازی و مرمت یادبود زلزله بم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان دی ماه 86 ، اولین کنفرانس بین المللی مقاوم سازی لرزه ای و سومین کنفرانس ملی مقاوم سازی کشور مهر ماه 87 تبریز ، دومین کنفرانس بین المللی مقاوم سازی لرزه ای با محوریت تکنولوژی بتن 1388 تبریز  و مجموعه مقالات سومین کنفرانس بین المللی مقاوم سازی لرزه ای با محوریت پل و شریان های حیاتی 1389 تبریز برای اعضای موسسه مقاوم سازی و دبیرخانه دائمی کنفرانس های مقاوم سازی کشور به رایگان عرضه می گردد.

  جهت عضویت در موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران و بهره مندی از خدمات ویژه ی اعضا به لینک عضویت مراجعه نمایید.

 • بولتن علمی ، تحلیلی و خبری موسسه مقاوم سازی ایران

  در این مجموعه ، می توانید نسخه های الکترونیکی بولتن علمی ، فرهنگی ، تحلیلی و خبری مقاوم سازی و مدیریت بحران به امتیاز موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران را به صورت رایگان دریافت نمایید. این بولتن به صورت دو ماهانه منتشر می گردد و اولین شماره ی آن در فرودین 1391 تقدیم مخاطبان شده است.

  خواهشمند است مقالات و گزارشات خود را جهت درج در بولتن به نشانی این موسسه ارسال نمایید:

  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

   

Sample Image

 

صفحه ی کنونی: صفحه اصلی