تقویم آموزشی

 • آموزش های تخصصی مهندسی عمران ( 15 مطالب )

  دوره های آموزشی تخصصی مهندسی عمران از قبیل دوره های نرم افزار مهندسی، مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ، ایمن سازی ساختمان ، دوره های طراحی و تحلیل و ... را در این مجموعه جستجو نمائید. در این مجموعه اطلاعات ویژه ی دوره های آموزشی از قبیل سرفصل دوره و ... را خواهید یافت. جهت اطلاع از نحوه برگزاری به بخش اخبار دوره های آموزشی و همایش ها مراجعه نمائید.

   

 • سایر دوره های آموزشی ( 3 مطالب )
  در این بخش دوره های آموزشی یا سمینارها یا کنفرانس هایی را که توسط همکاران موسسه مقاوم سازی ایران برگزار می گردد معرفی شده است.
 • اخبار دوره های آموزشی موسسه مقاوم سازی ایران ( 77 مطالب )

  زمان و مکان دوره ها، نحوه ی ثبت نام و سایر اطلاعات همایش ها و دوره های آموزشی موسسه مقاوم سازی به صورت اخبار از طریق پایگاه منتشر خواهد شد. شما می توانید در این بخش اطلاعات لازم در خصوص برگزاری دوره های آموزشی را کسب نمائید.

 • آموزش های تخصصی کلینیک فنی آبفا ( 6 مطالب )

  در این مجموعه دوره های آموزشی که توسط کلینیک فنی آبفا ارائه می گردد ، معرفی شده است. شایان ذکر است کلینیک فنی آبفا یه عنوان یکی از زیرمجموعه های موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران علاوه بر فعالیت بر مقاوم سازی و بهسازی خطوط آب و فاضلاب به نرم افزارهای طراحی و تحلیل و آنالیز خطوط و تاسیسات آب و فاضلاب نیز می پردازد.

 • گالری تصاویر دوره های آموزشی ( 7 مطالب )

  در این مجموعه تصاویر و نمونه گواهینامه های صادر شده برای دوره های آموزشی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران را مشاهده خواهید نمود.

  شایان کر است دوره ها به دو صورت عمومی و اختصاصی برگزار می شود و دوره های اختصاصی در شهرک امید با ظرفیت 6 نفر برگزار می گردند.

Sample Image

 

صفحه ی کنونی: تقویم آموزشی